Alissa has logged 13 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
mid90s

mid90s

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Roma

Roma

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Aquaman

Aquaman

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Cold War

Cold War

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Colette

Colette

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Widows

Widows

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry