• Ruby Sparks

    ★★★½

  • Focus

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Three Colors: White

    ★★★★

  • Epic

    ★★★½

  • Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Columbus

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Breakfast at Tiffany's

    ★★★★

  • Knowing

    ★★★

  • The Family Man

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Gladiator

    ★★★★½

  • Bottle Rocket

    ★★★★

  • Water Lilies

    ★★★★½