• Toy Story 4

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★

  • The Hustle

    ★★½

  • Aladdin

    ★★

  • Yesterday

    ★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½

  • Buffaloed

    ★★★★

  • Georgetown

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • After

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★★

  • Five Feet Apart

    ★★★

  • The Highwaymen

    ★★★★

  • Dumbo

    ★★★½

  • Good Boys

    ★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★½

  • Long Shot

    ★★★

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Leaving Neverland

    ★★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★★

  • IO

    ★★½

  • Glass

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • Second Act

    ★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★½

  • Creed II

    ★★★½

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★

  • The Grinch

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Night School

    ★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Green Book

    ★★★★½

  • mid90s

    ★★★★½

  • Halloween

    ★★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★

  • Peppermint

    ★★½

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★

  • Free Solo

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★

  • The Seven Deadly Sins: Prisoners of the Sky

    ★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Billionaire Boys Club

    ★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★

  • The First Purge

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • The Kissing Booth

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★½

  • The Week Of

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Blockers

    ★★★½