• Rachel Getting Married

    ★★★½

  • 20th Century Women

    ★★★½

  • Cléo from 5 to 7

    ★★★★½

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Miss Stevens

    ★★★½

  • Landline

    ★★★½

  • Elizabethtown

    ★★★½

  • Love Exposure

    ★★★★★

  • Your Name.

    ★★★★½

  • Polina

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Nowhere

    ★★★★½

  • City of God

    ★★★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★★

  • Giant Little Ones

    ★★½

  • Zola

    ★★★½

  • The Graduate

    ★★★★