4L has logged 10 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
The Locker

The Locker

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Victoria & Abdul

Victoria & Abdul

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Better Watch Out

Better Watch Out

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Last Shift

Last Shift

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Nightmare

The Nightmare

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Get Out

Get Out

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Talk to the Dead

Talk to the Dead

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Crone

The Crone

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Cult

Cult

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Revenge: A Love Story

Revenge: A Love Story

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry