3_2_1_nothanks has logged 10 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Asako I & II

Asako I & II

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
24
The Sun Is Also a Star

The Sun Is Also a Star

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Support the Girls

Support the Girls

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
21
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Paper Heart

Paper Heart

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Wobble Palace

Wobble Palace

2018
×
★★★½
Edit this entry  
07
Hotel by the River

Hotel by the River

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
23
On the Beach at Night Alone

On the Beach at Night Alone

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Goodbye First Love

Goodbye First Love

2011
×
★★★★★
Edit this entry