• Sleep Has Her House

    ★★★★★

  • Akira

    ★★★★★

  • Fallen Angels

    ★★★★★

  • Seconds

    ★★★★★

  • The Secret Garden

    ★★★★★

  • Crumb

    ★★★★★

  • Donnie Darko

    ★★★★★

  • Werner Herzog Eats His Shoe

    ★★★★★

  • Total Recall

    ★★★★★

  • Dirty Girls

    ★★★★★

  • Barry Lyndon

    ★★★★★

  • The Wrong Trousers

    ★★★★★

  • Four Nights of a Dreamer

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • The Last Temptation of Christ

    ★★★★★

  • Ryusei-Kacho

    ★★★★★

  • Excalibur

    ★★★★★

  • Neon Genesis Evangelion

    ★★★★★