• Anger Management

    ★★★½

  • The Founder

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

  • Cars

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • American Pie

    ★★★½

  • Superman

    ★½

  • I, Robot

    ★★★★½

  • 8 Mile

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Luca

    ★★★

  • Soul

    ★★½

  • Monsters, Inc.

    ★★★★½

  • Mickey's Twice Upon a Christmas

    ★★★★

  • It's a SpongeBob Christmas!

    ★★★½